">
CleancoCleanco

Polietilen Kaplama;

Standart kaplama malzemesi; müşteri talebi veya şartnameye göre LDPE (alçak yoğunluk polietilen), MDPE (orta yoğunluk polietilen) veya HDPE (yüksek yoğunluk polietilen) kaplamaları OVA BORU bünyesinde TS 5139 ve dengi standartlarına uygun olarak üç katmandan oluşacak şekilde yapılmaktadır.

1.Kat Toz Epoksi

Yüzeyi temizliği yapılan borular yaklaşık 200⁰C’ye kadar ısıtılarak polietilen kaplamanın ilk  katını oluşturan ve korozyon direncini sağlayan Toz Epoxy (FBE) kaplama standartlara uygun kalınlıkta püskürtülür.

2.Kat Yapıştırıcı:

Yapıştırıcı kaplama toz epoksi ile polietilen tabaka arasındaki yapışmayı sağlaması amacıyla uygulanır.

3.Kat Polietilen Kaplama:

Standartların ön gördüğü kalınlık elde edilecek şekilde PE folyonun boruya sarılması ile elde edilir. Son katmanı oluşturan polietilen tabakası borunun mekanik hasarlardan korumanın yanında UV ışınları gibi dış etkenlere karşı da mükemmel koruma sağlar.

Soğutma: Kaplama ünitesinden çıkan borunun su püskürtme yöntemi ile 60 ⁰ C sıcaklığa düşmesi sağlanmaktadır.

Kalite kontrol soyulma testi, kalınlık kontrol, yalıtım kontrol, darbe v.b. testler yapıldıktan sonra uç soymanın ardından polietilen kaplaması tamamlanmış olur.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

OVA BORU

Cihat Son.Boru İmal. İth. İhr. San.ve Tic. Ltd. Şti.'nin 10 yılı aşkın tecrübesi üzerine kurulmuştur. Kurucu ortağımız Cihat Sondajcılık 1987 yılında kuyu sondaj makineleri ve boruları imalatıyla faliyetine başlamıştır.

ADRES & İLETİŞİM

Adres: Antakya Organize Sanayi Bölgesi 8 No'lu Yol No:4 Şenbük/Belen, HATAY / TÜRKİYE

Telefon: +90 326 451 24 54

Tel -Fax: +90 326 225 11 31

E-Posta: info@ovaboru.com

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
polietilen
sogutma
sogutma-2
sogutma-3