">
CleancoCleanco

ÇELİK SONDAJ BORULARI

  • Kapalı Sondaj Teçhiz Boruları;

Çapa göre uygun bant genişliğinde kesilmiş sıcak haddelenmiş sac ruloların spiral boru makinesinde boru normunda kıvrılarak iç ve dış toz altı kaynak yöntemiyle birleştirilmesiyle elde edilmektedir. TS EN 10217-1 ve  TS EN 10219-1 üretim standartına göre üretimleri yapılmaktadır. 4 ve 8 metre boylarda stoklanır. Müşteri talebine göre üretim çapı 1016’lık boruya kadar artmaktadır.

 

  • Düz Filtreli Sondaj Teçhiz Boruları;

Çapa göre uygun genişlikteki 2’ şer metre boydaki sac tabakaların perfore makinesinde delindikten sonra silindirlerde boru normu verilip gaz altı kaynak yöntemiyle birleştirilmesiyle elde edilmektedir. 2’şer metre olarak elde edilen boruların kuşak kaynağıyla birleştirilerek 4-8 metre boylarda stoklanır.

 

  • Köprü Filtreli Sondaj Teçhiz Boruları;

İnce kum ve siltli zeminlerde tercih edilmekte olup üretim şekli düz filtreli borulara aynıdır. Ancak yarık genişlikleri müşteri talebine ve projeye göre 0,75 ile 2,5mm arasında değişmektedir.

 

  • Galvanizli Sondaj Teçhiz Boruları;

Üretimleri kapalı ve filtreli boru üretimiyle aynı olup sacın boru normunu aldıktan sonra sıcak galvanizleme yöntemiyle kaplanmasıyla elde edilir. Korozyonun yüksek olduğu zeminlerde, içme suyu ve benzeri kuyularda tercih edilmektedir. Müşteri talebine göre özel olarak üretilir.

 

ÜRETİM ARALIĞI

Et Kalınlığı : 3-8mm

Çap: 168-508mm

Boy: 2000-8000mm

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

OVA BORU

Cihat Son.Boru İmal. İth. İhr. San.ve Tic. Ltd. Şti.'nin 10 yılı aşkın tecrübesi üzerine kurulmuştur. Kurucu ortağımız Cihat Sondajcılık 1987 yılında kuyu sondaj makineleri ve boruları imalatıyla faliyetine başlamıştır.

ADRES & İLETİŞİM

Adres: Antakya Organize Sanayi Bölgesi 8 No'lu Yol No:4 Şenbük/Belen, HATAY / TÜRKİYE

Telefon: +90 326 451 24 54

Tel -Fax: +90 326 225 11 31

E-Posta: info@ovaboru.com

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
duz-filtre
duz-filtre-2
kopru-1
kopru
kopru-2
kopru-3
sondaj-stok