">
CleancoCleanco

OVA BORU

Cihat Son. Boru İmal. Ltd. Şti. olarak firma kurucumuzun 1983 yılında torna, iş makinası ve sondaj makinası imalatı yaparak başladığı üretim hayatına 2011 yılında oluşan yoğun talepler üzerine spiral kaynaklı sondaj borusu imalatına OVA BORU markası ile devam etmiştir.

Ova Boru markasıyla Antakya Organize Sanayi Bölgesinde 15.000m2 kapalı toplamda 23.500m2 alanda 168,3 – 3540 mm çaplar ve 3-25mm et kalınlıkları arasında spiral kaynaklı çelik boru imalatı ve kaplamaları yapmaktadır.

Ova Boru aynı zamanda kapalı sondaj teçhiz borusu ,köprü ve düz filtreli çelik sondaj borusu ve galvaniz kaplamalı çelik sondaj boruları üretmektedir.

Firmamız bünyesinde boyuna kaynaklı ERW boru satışı da mevcuttur.

Ova Boru  yurt içindeki kalite belgelerini edinerek  içme suyu, sulama suyu ve fore kazık borusu  üretimine başlamıştır. Kısa zaman zarfında İller bankası, Devlet Su İşleri, İl özel idareler, Maden Tetkik ve Arama, Büyükşehir Belediyeleri, Hes projeleri ve Kit’ler bünyesinde kullanılan boruların tedarikçisi olmuştur.

 

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

OVA BORU

Cihat Son.Boru İmal. İth. İhr. San.ve Tic. Ltd. Şti.'nin 10 yılı aşkın tecrübesi üzerine kurulmuştur. Kurucu ortağımız Cihat Sondajcılık 1987 yılında kuyu sondaj makineleri ve boruları imalatıyla faliyetine başlamıştır.

ADRES & İLETİŞİM

Adres: Antakya Organize Sanayi Bölgesi 8 No'lu Yol No:4 Şenbük/Belen, HATAY / TÜRKİYE

Telefon: +90 326 451 24 54

Tel -Fax: +90 326 225 11 31

E-Posta: info@ovaboru.com

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish