">
CleancoCleanco

Cihat Sondajcılık Boru İml.San. ve Tic. Ltd. Şti.

CİHAT SONDAJ’ın 1983 yılında şahıs olarak başlayan işi kaynak torna ve sondaj makine imalatı üzerine kurulmuştur. 10 yıl kadar sondaj makineleri imalatı yapıldıktan sonra baba mesleği olan derin kuyu su sondajı açım işine başlanmış ve artan boru talebine karşılık sondaj boru imalatına 2011 yılında başlanmış sonrasında CİHAT SONDAJCILIK BORU İML. İTH. İHR. SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. adı altında Spiral Kaynaklı Çelik Boru üretimine başlamış ve kısa sürede sektörde üst basamaklara çıkmayı başarmıştır.

Antakya Organize Sanayi Bölgesinde 23.500 m2 boş alan üzerinde 15000m2 kapalı alan içinde 168,3mm çapından 3540mm çapa kadar ve 3-25mm et kalınlıkları arasında spiral çelik boru üretimi yapılmaktadır. Kapalı ve filtreli sondaj boru üretimi, bitüm(zift) kaplama, iç ve dış epoksi boya ve Polietilen kaplama hatlarımız da mevcut olup faaliyettedir. Derin kuyu su sondaj yapım işimiz hâlâ faaliyetine tam hızla devam etmektedir.

VİZYON

Ova Boru olarak hedefimiz; Sektöründe en üst düzeyde yer almak, müşteri portfoyümüzü genişletmek, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürdürülebilir, etkili ve hızlı çözümler üretmektir.

Ova Boru yenilikçi, çağdaş ve girişimci yapısıyla müşteri odaklı dürüst ve güveni ön plana çıkaran bir anlayışı benimsemiştir.

MİSYON

Devamlı olarak artan müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, satış sonrası destek ile fark yaratan bir şirket olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İnsan gücü ve teknolojiyi bir araya getiren Ova Boru en az hata ve en yüksek kalite için çalışmaktadır. Kalite ve Güveni birleştirme sloganı ile yola çıkan firmamız uzman kadrosu ve teknik bilgi birikimleri ile sorunlarınıza çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimize ürünlerimizin detayları ve kullanımı hakkında bilgiler anında aktarılmaktadır. Şirketimiz piyasa koşullarına göre rekabet ederken hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeyi yasal kurallar çerçevesinde hareket ederek hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Bu amaç ve şevkle hedefimiz hizmetlerini hatasız tamamlayan, sürekli gelişerek büyüyen bir yapıya ulaşmaktır. Firmamız ulusal ve uluslararası arenada lider firmalar ile iş yapmış ve hali hazırda yapmaya devam etmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

OVA BORU

Cihat Son.Boru İmal. İth. İhr. San.ve Tic. Ltd. Şti.'nin 10 yılı aşkın tecrübesi üzerine kurulmuştur. Kurucu ortağımız Cihat Sondajcılık 1987 yılında kuyu sondaj makineleri ve boruları imalatıyla faliyetine başlamıştır.

ADRES & İLETİŞİM

Adres: Antakya Organize Sanayi Bölgesi 8 No'lu Yol No:4 Şenbük/Belen, HATAY / TÜRKİYE

Telefon: +90 326 451 24 54

Tel -Fax: +90 326 225 11 31

E-Posta: info@ovaboru.com

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish